Jesteś tutaj: Strona główna » Nowinki » Zabawa karnawałowa we Wrzeszczowie

Zabawa karnawałowa we Wrzeszczowie


Tradycyjnie w sobotę przed feriami w szkole we Wrzeszczowie odbyła się zabawa karnawałowa. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, gwiazdami zachęcała do zabawy. W szkole zaroiło się od Spidermanów, policjantów, strażaków, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów… Były wróżki, księżniczki, smoki, motyle, biedronki, ślimaki oraz różne inne stwory. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Wszystkie kreacje nagradzano dużymi brawami i słodyczami. W przerwie między tańcami dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek zorganizowany przez Radę Rodziców. W czasie zabawy było też wiele konkursów, m.in. konkurs tańca z balonikami. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszystkim do tańca przygrywał zespól muzyczny „Janiki”.

Dla smakoszy obecnych na zabawie była również wspaniale przygotowana przez rodziców kawiarenka z pysznym ciastem i napojami.

Zabawa karnawałowa co roku cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród uczniów i rodziców naszej szkoły, ale również wśród dzieci i młodzieży z innych szkół. Wszyscy są mile widziani! Nie ma nic piękniejszego i cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka, który maluje się podczas zabawy na buziach rozbawionych maluchów.

Zabawa choinkowa jest miłym akcentem po półrocznych trudach i zmaganiach uczniów z nauką. Dziękujemy wszystkim osobom, które zorganizowały to przedsięwzięcie.

Do zobaczenia za rok!
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym: